Ofruesit e satelitëve
Add an operator in Longmengli, Fujian, Kinë
Ask about all services in Longmengli, Fujian, Kinë

MAP > Ofruesit e internetit në Kinë, Fujian, Longmengli

Versioni i gjuhës:
long meng li, 龙蒙里
List of all internet access services registered in Longmengli
Valuta:
Lloji i lidhjes në internet:
* Emër Shkarko Ngarko Tipi Cmimi USD
Juch-Tech Inc. Paketa Ku-Band Residential, Small Business, Large Business, Enterprise Business 0.5-2 Mbit/s 128-512 kbps Satelit dhe VSAT 110 dollarë deri në 4 400 dollarë
Kinë TieTong Shërbimet bazë të telekomit China TieTong 512 kbit / s 128 kbit / s Internet biznesi $ çmim sipas kërkesës
China Mobile Ltd. GIA 512 kbit / s 128 kbit / s Internet biznesi $ çmim sipas kërkesësKërkesat e fundit nga Kina

Xin
Dua të di se cila është shpejtësia më e lartë e internetit që mund të ofrohet për biznesin në Jizan.
kërkesë për çmim
Përshëndetje, unë jam një klient privat, i interesuar për shërbimin tuaj të internetit me brez të gjerë në shtëpi, në qytetin e Wuhan, Kinë
kam nevojë për dsl
Jam ne nje pallat te ri pa kompletuar...kam nevoje per interner shpejt..cfare mund te me jepni?
Kërkim në internet
Kohët e fundit u transferova në Chengdu për një delegacion pune një vjeçar dhe po përpiqem të gjej një metodë për të marrë shpejtësi më të mira interneti. Unë jam një qiramarrës në një ndërtesë apartamentesh në qendër të qytetit Chengdu. Nuk jam i sigurt nëse kjo faqe është menduar për klientët e tipit rezidencial ose më shumë aplikacione të stilit komercial, por po kërkoja këshilla ose zgjidhje për të marrë një lidhje TD-LTE nga China Mobile 100 mbit poshtë / 10 mbit lart që kisha kthim ne shtepi. Aktualisht kam ~4/4mbit dhe e ndaj lidhjen me fqinjët e mi. Çdo informacion vlerësohet shumë faleminderit.
Çmimi i internetit
Përshëndetje, doja të pyesja për çmimin e internetit TS2 SPACE me 50 MBPS në Tianjin. Ju lutem mund të më tregoni se cili është çmimi juaj? Gjithashtu, të gjitha detajet shtesë për sa i përket GB që mund të shkarkoj do të ishin gjithashtu të dobishme.
LNBF
Të nderuar, ne jemi prodhues profesionistë të lnb satelitore, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit www.ahbrave.com.cn. Nëse jeni të interesuar për ndonjë produkt, pls më kontaktoni në çdo kohë.
ndihmë
keni nevojë për shërbimin e internetit TD-LTE nga China Mobile në daqing Kinë.
kërkesë për informacion
Do të doja të dija tarifat mujore për një abonim prej 20 mb/sek. Faleminderit
Ne duam të jemi partneri juaj ISP në Kinë
Livecom është i regjistruar në Hong Kong, ne kemi marrëdhënie shumë të mira me transportuesit kinezë të licencave, jo vetëm China Telecom, China Unicom dhe China Mobile, por edhe shumë operatorë të tjerë të licencës telekomit. Ne gjithmonë mund të merrnim zbritje shumë tërheqëse nga operatorët, në mënyrë që të mund të ofrojmë gjithmonë IEPL/IPLC/MPLS VPN më ekonomike në Kinë, ose zgjidhje të gjerësisë së brezit të internetit në Kinë, për klientët tanë. Dhe koha jonë e shërbimit dhe e përgjigjes është gjithashtu shumë më e mirë se transportuesit e mëdhenj, sepse ne kemi efikasitet më të lartë. Shpresoj që Livecom të jetë partneri juaj ISP në Kinë.
Kërkim për shërbim të qëndrueshëm dhe me shpejtësi të lartë
Përshëndetje, ne jemi aktualisht duke kërkuar për një lloj ofruesi të shërbimit të internetit të qëndrueshëm dhe me shpejtësi të lartë, ne kemi vuajtur mjaft nga shpejtësia e ulët dhe lidhja e paqëndrueshme për disa kohë, dhe kemi gjithashtu një lloj video-takimi dhe kërkesë voip, vendndodhja jonë është Pekin, shpresoj se ju mund të ofroni një paketë të ndryshme për kërkesën tonë, ne jemi kompani e regjistruar në hk dhe punojmë në zonën e investimeve. faleminderit për ndihmën tuaj të sjellshme.
Hetim mbi çmimin
Sa tarifoni për 10 mbps në muaj

më shumë pyetje »

 

Cerva Technologies
Kompjuterë SOHO (
Mundo Pacifico SA
Creative Consulting LLC.
Kombi pa tela
Ethnet
RFTani
Afrikanet Oxford Consultech
Oferta të reja
iSage Plani iSage NBN Shkarko: 1-24.41 Mbit/s Ngarkoni: 0.25-4.88 Mbit/s ndryshme $ 35 në 45
Airtel India Airtel India 2G me parapagesë 75MB Shkarko: 512 kbit / s Ngarkoni: 128 kbit / s Broadband celulare $ 0,34
Në Zonën time Internet kabllor, fibër, DSL nga InMyArea Shkarko: 15-100 Mbit/s Ngarkoni: 15-100 Mbit/s ndryshme $ 15 në 25
RAC SA RAC PËR Biznesin në Internet Shkarko: 256 kbit / s Ngarkoni: 256 kbit / s Internet biznesi $ çmim sipas kërkesës
AB internet Qasje në internet me bazë Ethernet Shkarko: 2 Mbit / s Ngarkoni: 2 Mbit / s Internet biznesi $ çmim sipas kërkesës

An Overview of the Different Internet Providers in Ankara Ankara, the capital of Turkey, is home to a variety of internet providers. Residents of the city have access to a wide range of services, from fiber-optic to satellite-based options. Here is an overview of the most popular internet providers in Ankara. Turk Telekom is the … Continue reading "Internet Providers in Ankara"Internet Providers in Ankara...

Lexo më shumë "
Ouled El Hadj Kaddour | Si Suvejhidijah | Yanbi | Shtëpitë | Bhairu Payan | Vendi Dirceu Barbosa | Maiqian | San Agustin Huixaxtla | Uttar Barauli | Dora e majtë | E nxitur | Katrathal | Dar Oulad Miloud | Guadari

Versioni i desktopit