Ofruesit e satelitëve
Add an operator in the city West Springhill, Nova Scotia, Kanada
Ask about all services in West Springhill, Nova Scotia, Kanada

Harta > ofruesit e internetit Kanada, Nova Scotia, West Springhill

Versioni i gjuhës:
قائمة بجميع خدمات الإنترنت المسجلة في قاعدتنا - West Springhill
monedha:
Lloji i lidhjes në internet:
* Emri Shkarko Ngarko shkruaj Çmimi është USD
Kabllo Axion Kabllo Axion 15MB 15 Mbit / s 5 Mbit / s Shtëpi interneti $ 29,56
Rrjetet Businesscom Rrjeti i përkushtuar i Businesscomm 10 Mbit / s 10 Mbit / s internet satelitor Çmimi $ sipas kërkesës
Primus Telecommunications Canada, Inc. Plani i parë Smartphone Lite 512 kbit / s 128 kbit / s Shtëpi interneti $ 23,36Postoni pyetje nga vendi Kanada

internet satelitor
Në kërkim të opsioneve të internetit satelitore TS2 SPACE për Tottenham, Ontario Nevojë për paketë të pakufizuar ose 400 GB.
Shërbim interneti
Bëj paketa të internetit jashtë në Kanada Unë jam në New Noonan Brunswick
Ofrohet shërbimi i grupit C dhe KU vsat
Përshëndetje, kolegu im Nicole ju kontaktoi disa javë më parë për të mësuar se si mund të listoheshim në satproviders.com dhe unë do të kujdesem për këtë që tani e tutje. Mund të më kontaktoni në [email mbrojtur] شكراً
ISP kanadeze për Afrikën, Lindjen e Mesme, Kanadanë e Veriut etj.
I nderuar Zotëri/Zonjë, emri im është Nicole dhe po pyesja veten nëse do të ishte e mundur të shtoni Juch-Tech Inc në faqen tuaj të internetit si një ISP VSAT. Ne aktualisht i shërbejmë Afrikës, Lindjes së Mesme, Kanadasë Qendrore Veriore, Amerikës së Jugut dhe Karaibeve. Informacioni ynë i kontaktit është renditur më poshtë: Faleminderit, Nicole Guchniewich
Internet pa limit në shtëpi
Përshëndetje, a ofron telekomi Gambia paketë e pakufizuar e internetit në shtëpi? Nëse jo, ju lutemi na tregoni nivelin tuaj më të lartë të shërbimit inrernet. Faleminderit
lidhje satelitore
Unë kam një ekip projekti që do të jetë i bazuar në Sadiola Gold Mine, Mali. Të interesuar për rrjetet Businesscom 10Mbps / 10Mbps, që lidhen me 3 adresa IP statike. Kërkon kosto US$ për konfigurimin dhe instalimin dhe qiranë mujore buxhetore. Ju lutemi përfshini çdo matje të të dhënave ose kosto të ngjashme.
Internet
Unë po pyes veten duke qenë një shpërndarës i produkteve Securitele në zonën e Greater Prairie a po kërkoni tregtarë
Shërbimet e internetit satelitore
Kërkoni shërbim vetëm nëpërmjet satelitit. Unë jam në mes të askund. Nuk ka kabllo ose hyrje në tokë
Ekspert i internetit satelitor për kërkime disertacioni
I nderuar Zotëri/Zonjë, unë jam student i masterit në Universitetin e Lirë të Amsterdamit. Për momentin jam duke bërë kërkime në tregun e internetit satelitor në Kanada për disertacionin tim. Për kërkimin tim, më duhet të bëj një intervistë në internet, përmes një videotelefonate ose me email, me dikë që është ekspert teknik në internetin satelitor dhe me dikë që është i njohur me tregun e internetit satelitor. Meqenëse isp.today është ekspert në ofruesit e shërbimeve të internetit satelitore, kishte kuptim që unë të kontaktoja me ju. Nëse jeni në gjendje të më vini në kontakt me ekspertët, kjo do të më ndihmojë shumë gjatë kërkimit tim. Ju lutem më njoftoni nëse mund ose nuk mund të më kontaktoni me këta ekspertë [email mbrojtur] Do të doja t'ju falënderoja paraprakisht për bashkëpunimin. Me të vërtetë i yti, Dan
Kërkohet instalimi i internetit satelitor rural në shtëpi
Unë jam duke kërkuar për një pjatë satelitore dhe instalim shërbimi të internetit Rogers në shtëpi, a mund të më jepni më shumë informacion mbi planet mujore, së bashku me detaje të plota dhe të hollësishme të instalimit dhe abonimit, ju lutem. John Ontario, Kanada
Satelitët
Përshëndetje, unë jam duke kërkuar për internet satelitor në Punjab për të bërë mbulim të drejtpërdrejtë dhe kam nevojë për shpejtësi ngarkimi 2mbps

Më shumë pyetje »

 

Dreamtilt
Kilim Net (Kilimnet Information and Communication Technology Ltd. STI)
ABACOM
Gryfnet
Cogeco Cable Canada LP
Everus Communications Inc.
Superneta
Au One Net
Oferta të reja
( Du ) Emirates Integrated Telecommunications Company Flisni, shfletoni dhe shikoni Max Shkarko: 100 Mbit / s Ngarkoni: 24 Mbit / s Shtëpi interneti $ 218,70
Portokalli Tunizia Kaloni 500 MB Shkarko: 512 kbit / s Ngarkoni: 128 kbit / s interneti celular $ 1,50
Bima IPLC (Half Circuit) për kompanitë e mëdha Shkarko: 0.06-2 Mbit/s Ngarkoni: 64-128 kbps linja me qira 254 dollarë deri në 2 867 dollarë
Movistar Kili Duo M (HD IPTV) Shkarko: 512 kbit / s Ngarkoni: 128 kbit / s Biznesi në internet $ 55,98
KBZGateway KBZGateway VSAT Shkarko: 97.66 Mbit / s Ngarkoni: 1000 kbit / s internet satelitor Çmimi $ sipas kërkesës

Si Starlink po revolucionarizon aksesin në internet në Kamboxhia Kamboxhia është një nga vendet në botë që po bën hapa të mëdhenj në sigurimin e aksesit të lehtë në internet. Me lëshimin e Starlink nga SpaceX, një rrjet global interneti satelitor, vendi tani po përjeton një nivel të paparë lidhjeje. Starlink është një revolucionar… Vazhdo të lexosh "Starlink në Kamboxhia"Starlink në Kamboxhia...

Lexo më shumë "
Njeriu Jodhwal | Ullai | ton | Boglösa | Nandibati | Bhaldanda | Llanfair-Dyffryn-Clwyd | Toraemi | Pyjet | Renshanwei | Ban Çamë Bun | Kattang | Khera e Dantes | Qiezhou

Versioni i desktopit